Talya DIŞ TİCARET Dış Ticaret Limited Şirketi

2007 Yılında Osman Gülmez yönetiminde kurulan Talya Mermer Sanayi Ticaret A.Ş. , Antalya Organize San. Bölgesinde 3 adet, Finike’de ve Korkuteli’nde 1′er adet olmak üzere toplam 5 adet fabrikası ile faaliyet göstermektedir. Son 2 yılda özellikle fabrika yatırımlarına öncelik vererek, gerek makine parkurlarında yapılan yenilemeler, gerekse yeni makine alımları ile son teknoloji makine parkuruna ulaşmış ve üretim kapasitesini iki katına çıkarmıştır. Bunun yanı sıra her yıl yenilikçilik arayışlarını sürdüren firmamız, Finike’de bulunan Limestone Ocağı, Korkuteli’ndeki Cappuccino Bej Ocağı, Burdur’daki Adonis Bej Ocağı’na, 2012 yılında Isparta’da Monte Bello Bej ve Armani Bej adı altında 2 Ocak, 2014 yılında ise Elmalı bölgesinde Hera Bej Ocağı Faaliyete geçmiştir.. Alışılmış bej algısını yıkacağını düşündüğümüz bu yeni taşımızı sizlerle paylaşmış olmanın da haklı gururu içerisindeyiz. 2007 yılında 3 fabrika ve 2 Ocak ile faaliyetlerine başlayan firmamızın bugünlere gelmesinde emeği ve desteği olan siz değerli müşterilerimize ve dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.
Osman GÜLMEZ
Yönetim Kurulu Başkanı

Ürünlerimiz

 • Adalya Hera
  +
  Adalya Hera
 • Adalya Limestone
  +
  Adalya Limestone
 • Adalya Capuccino
  +
  Adalya Capuccino
 • Adalya Adonis
  +
  Adalya Adonis
 • Adalya Monte Bello
  +
  Adalya Monte Bello
 • Adalya Armani
  +
  Adalya Armani
 • Adalya Dalya Grey
  +
  Adalya Dalya Grey
 • Photo vintage
  +
  Tüm Ürünler

Sosyal Sorumluluk

İŞÇİ GÜVENLİĞİNDE ÖRNEK UYGULAMA

-
Antalya’da izinli olduğu gün trafik kazası geçirip hayatını kaybeden ocak işçisinin işyerinin uyguladığı ikinci bir sigorta (Ferdi kaza sigortası) sayesinde ailesi mağdur olmadı.

Kültürel Etkinlikler, Şölenler ve Şenlikler.

-
Talya Mermer, Kültürel Etkinlikler, Şölenler ve Şenlikler.

TÜRK DÜNYASI ANTALYA’ DA BULUŞTU.

-
Antalya Yörükler Derneği, Türk dünyasını Erdem Beyazıt Kültür Merkezi’nde bir araya getirdi. Antalya Yörükler Derneği Başkanı Abdullah Duman Antalya’nın 2016’da Türk Dünyası Kültür Başkenti ilan edilmesi için destek istedi.Türk dünyasının bir araya geldiği Antalya Erdem Beyazıt Kültür Merkezi’nde kültür kaynaşması yaşandı.

Osman Gülmez Camii

-
Adalya Mermer San.Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Hayırsever İş Adamı Osman Gülmez; İçerisinde Cami, kız kur’an kursu, taziye evi, gasilhanesi ve diğer müştemilatının da bulunduğu bir kompleks yaptırdı.

Hacı Emine Gülmez Kız Kur’an Kursu

-
Hacı Emine Gülmez Kız Kur’an Kursu Hayırsever İş Adamı Osman Gülmez; Antalya’ nın Döşemealtı İlçesi Çıplaklı mahallesinde ibadete açılan Osman Gülmez Camii’ nin içerisinde,

Kültürel Değerlerimize Sahip Çıkıyoruz.

-
1965 yılında Ankara/Polatlı/Yağcıoğlu Köyünde doğan Osman Gülmez 1988’den beri iş hayatının içindedir. Aile şirketi halinde iken 2007 yılından bu yana kendi kurduğu Adalya Mermer A.Ş.nin yönetim kurulu başkanıdır.

Sanata Değer Katıyoruz…

-
Antalya Musiki Derneği, Türk Müziği Korosu Çalışmalarına Desteklerimizi her zaman sürdürüyoruz…

Dinamik, Aktif ve Başarılı Bir Yeni nesil için Spora devam…

-
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Voleybol Federasyonu ve Konysiad işbirliği ile Türkiye çapında düzenlenen organizasyonda, Pro Beach Tour Antalya Etabı başarı ile tamamlandı.