Talya DIŞ TİCARET Dış Ticaret Limited Şirketi

2007 Yılında Osman Gülmez yönetiminde kurulan Talya Mermer Sanayi Ticaret A.Ş. , Antalya Organize San. Bölgesinde 3 adet, Finike’de ve Korkuteli’nde 1′er adet olmak üzere toplam 5 adet fabrikası ile faaliyet göstermektedir. Son 2 yılda özellikle fabrika yatırımlarına öncelik vererek, gerek makine parkurlarında yapılan yenilemeler, gerekse yeni makine alımları ile son teknoloji makine parkuruna ulaşmış ve üretim kapasitesini iki katına çıkarmıştır. Bunun yanı sıra her yıl yenilikçilik arayışlarını sürdüren firmamız, Finike’de bulunan Limestone Ocağı, Korkuteli’ndeki Cappuccino Bej Ocağı, Burdur’daki Adonis Bej Ocağı’na, 2012 yılında Isparta’da Monte Bello Bej ve Armani Bej adı altında 2 Ocak, 2014 yılında ise Elmalı bölgesinde Hera Bej Ocağı Faaliyete geçmiştir.. Alışılmış bej algısını yıkacağını düşündüğümüz bu yeni taşımızı sizlerle paylaşmış olmanın da haklı gururu içerisindeyiz. 2007 yılında 3 fabrika ve 2 Ocak ile faaliyetlerine başlayan firmamızın bugünlere gelmesinde emeği ve desteği olan siz değerli müşterilerimize ve dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.
Osman GÜLMEZ
Yönetim Kurulu Başkanı

Ürünlerimiz

 • Adalya Hera
  +
  Adalya Hera
 • Adalya Limestone
  +
  Adalya Limestone
 • Adalya Capuccino
  +
  Adalya Capuccino
 • Adalya Adonis
  +
  Adalya Adonis
 • Adalya Monte Bello
  +
  Adalya Monte Bello
 • Adalya Armani
  +
  Adalya Armani
 • Adalya Dalya Grey
  +
  Adalya Dalya Grey
 • Photo vintage
  +
  Tüm Ürünler

Haberler & Etkinlikler

OSİAD Derneği Ödül Töreni

-
OSİAD Derneğinin ödül töreninden bir görüntü.

Sayın Çetin Osman BUDAK’ın Fabrikamızı Ziyareti

-
Antalya Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Çetin Osman BUDAK’ın Fabrikamızı Ziyareti.

Kepez Belediye Başkanımız Av.Hakan TÜTÜNCÜ’nün Fabrikamızı Ziyareti

-
Kepez Belediye Başkanımız Av.Hakan TÜTÜNCÜ’nün Fabrikamızı Ziyareti.

ATSO Başkanı Sayın Çetin Osman BUDAK’ın, DÖSİAD Yön.Kur.Bşk’nı Sayın Güntekin GENCER’ in Fabrikamıza Yaptıkları Zİyaret.

-
ATSO Başkanı Sayın Çetin Osman BUDAK’ın, DÖSİAD Yön.Kur.Bşk’nı Sayın Güntekin GENCER’ in Fabrikamıza Yaptıkları Zİyaret ve Çekilen Hatıra Fotoğrafı…

Hintli İş Adamları Fabrikamız ve Üretimimiz hakkında bilgilendirildi.

-
Hintli İşadamlarının firmamıza olası iş birlikteliklerini değerlendirmek üzere fabrikamıza yaptıkları ziyaretten sonra Fabrikamız ve Üretimimiz hakkında bilgilendirildi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi Ödül Töreni Sonunda Çekilen Toplu Fotoğraflar

-
Türkiye İhracatçılar Meclisi Ödül Töreni Sonunda Çekilen Toplu Fotoğraflar

2011 YILI İSTİKBAL VAAD EDEN FİRMA ÖDÜLÜ

-
OSİAD Derneği Başkanı Can Hakan Karaca Tarafından Verilen 2011 YILI İSTİKBAL VAAD EDEN FİRMA Ödülü.

2011 Yılı En Çok İstihdam Sağlayan Firmalar 3.’ lük Ödülü

-
OSİAD Tarafından verilen 2011 Yılı En Çok İstihdam Sağlayan Firmaları Katagorisinde 3.’ lük Ödülünü Antalya Milletvekili Sayın SADIK BADAK’ ın elinden aldık.

2012 İtalya Verona Fuarı

-
2012 yılında İtalya’ nın Verona Kentinde Düzenlenen Mermer Fuarında, AKP Burdur Milletvekili Sayın Bayram ÖZÇELİK, CHP Burdur milletvekili Sayın Ramazan Kerim ÖZKAN, Burdur Valisi Sayın Nurettin YILMAZ, Burdur Ticaret Sanayi Odası Yön.Kur.Bşk.Yardımcısı Ali GÜR, İstanbul Maden İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın Mehmet ÖZER , Uşak Valisi Sayın Mehmet Ufuk ERDEN, Afyon Valisi Sayın İrfan BALKANLIOĞLU, Afyon Belediye Başkanı Sayın Burhanettin ÇOBAN ve değerli Burdurlu İş adamlarının Standımızı Ziyaretleri.

Antalya Valisi Sayın Dr. AHMET ALTIPARMAK’ a, Atatürk Portresi

-
Yön.Kur.Başkanı Sayın OSMAN GÜLMEZ’ in, DÖSİAD Kahvaltı Programına İştirak Eden Antalya Valisi Sayın Dr. AHMET ALTIPARMAK’ a, Mermer yapımı Atatürk Portreli tabloyu takdim ederken.

Çin XİAMEN Mermer Fuarı

-
2012 Yılında Çin’ in XİAMEN Kentinde Düzenlenen Mermer Fuarında Afyon Valimiz Sayın İrfan BALKANLIOĞLU’ nun , Ege İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın ASLAN ERDİNÇ’ in ve değerli Afyonlu İş Adamlarımızın Standımıza Ziyareti.

2014 Çin XİAMEN Mermer Fuarı

-
2014 Yılında Çin’ in XİAMEN Kentinde Düzenlenen Mermer Fuarında, Maliye Bakanı Yardımcısı Sayın Abdullah Erdem CANTİMUR ve Ege İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın ASLAN ERDİNÇ’ in Standımıza Ziyaretlerinden dolayı Teşekkür Ediyoruz.

2014 İZMİR MARBLE FUARI

-
2014 İZMİR MARBLE Fuarında, Ekonomi bakanı Sayın Nihat ZEYBEKÇİ, Maliye Bakanı Yardımcısı Sayın Abdullah Erdem CANTİMUR ve Ege İhracatçılar Birliği Başkanı Sayın ASLAN ERDİNÇ’ in Standımıza Ziyaretlerinden dolayı Teşekkür Ediyoruz.

KORE COEX MALL AVM Projesi

-
Korede Yapmakta olduğumuz COEX MALL AVM Projesinde, Avm Sahibi, Koreli iş adamları ve Projeyi yapan firma yetkilileri ile çekilen hatıra fotoğrafı, fabrikamız ve üretimimiz hakkında bilgilendirilme.

2015 YILI EN İYİ MADEN ŞİRKETİ ÖDÜLÜ.

-
Yaklaşık 20.000 Üniversite öğrencisinin katılımı ile yapılan anket oylaması sonucunda “Sektörün Enleri” nin belirlendiği ödül töreni iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından düzenlenen törende ödül alan pek çok sektör temsilcisi, gençler tarafından tercih edilmenin verdiği memnuniyeti vurguladı.

2015 Turkey Stone Antalya Mermer Fuarı Alım Heyeti Ziyareti.

-
2015 ;Turkey Stone Antalya Mermer Fuarı için gelen; Suudi Arabistan, Katar, Amman, Ürdün ve Iraklı İş adamlarından oluşan Alım Heyeti Fabrikamız ve Üretimimiz hakkında bilgilendirildi.